Žibintų remontas | autozibintai.lt

Automobilio žibintų remontas


Automobilio žibintai – ypatingai svarbi transporto priemonės dalis, kuri tiesiogiai įtakoja visų eismo dalyvių saugumą. Nepriekaištingos būklės automobilio žibintai ne tik užtikrina gerą matomumą tamsiuoju paros metus, bet ir gerokai sumažina eismo įvykių tikimybę. 

Deja, tačiau bėgant lakui kiekvienos transporto priemonės automobilio žibintai po truputį praranda savo funkcionalumą ir pirmines estetines savybes. Purvas, druska, saulė ir kiti aplinkos veiksniai arba mechaniniai pažeidimai tikrai daro neigiamą įtaką automobilio žibintų būklei. Dėl šios priežasties žibintai pagelsta, rasoja iš vidaus, prasčiau šviečia ar  susiduria su kito pobūdžio gedimais. 
Profesionalus automobilių žibintų remontas – idealus sprendimas vairuotojams, kurie visada nori džiaugtis tvarkingais, oficialius Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančiais, priekiniais ir galiniais automobilio žibintais. Priekinių ar galinių automobilio žibintų remonto metu operatyviai išsiaiškinamos žibintų gedimo priežastys ir efektyviai pašalinami visi trūkumai. 


Atsižvelgiant į individualų žibinto gedimą, remonto metu gali būti atliekamas žibinto reflektoriaus remontas, pažeisto stiklo keitimas arba remontas, įvairių žibinto dalių restauravimas, žibintų ar jų lęšių valymas, perdegusių lempučių keitimas ir kiti remonto darbai. Naudojant aukštos kokybės priemones ir specialią įrangą taip pat kruopščiai įgyvendinami žibintų poliravimo procesai. Tinkamai atliktas žibintų poliravimas automobilio žibintams sugrąžina pirmines estetines ir skaidrumo savybes, kurios reikšmingai pagerina vairavimo kokybę. Mūsų įmonė operatyviai teikia automobilio žibintų remonto, poliravimo arba žibintų perdarymo paslaugas, kurias lydi tik patys aukščiausi kokybės rodikliai.

Žibintų remontas

Žibintų perdarymas
Žibintų perdarymas
Jeigu įsigijote automobilį ne ES, o JAV, tuomet pirmas procesas, kurį turėsite atlikti norėdami tinkamai paruošti savo naują transporto priemonę registracijai – priekinių ir galinių žibintų perdarymas..
Žibintų poliravimas
Žibintų poliravimas
Kasdien naudojant transporto priemonę automobilio žibintai susiduria su įvairiais iššūkiais. UV spinduliai, dulkės, druska, smulkūs akmenukai ir kiti aplinkos veiksniai ilgainiui neigiamai įtakoja ne ..
Žibintų remontas
Žibintų remontas
Iš vidaus rasojantys automobilio žibintai, akivaizdžiai suprastėjęs matomumas tamsiuoju paros metu, žibinto išorėje atsiradę įtrūkimai ar pageltęs žibinto stiklas – pagrindiniai pavojaus signalai, kur..