Posūkio žibintai | autozibintai.lt

Posūkio žibintai

Posūkio žibintai

Kokybiški, gerai žinomų prekės ženklų posūkių žibintai kiekvieno modelio automobiliui. Posūkių žibintai, kaip ir kiti, gerina matomumą kelyje ir yra kaip įspėjamoji priemonė, pranešanti kitiems vairuotojams važiuojantiems už Jūsų ar prieš Jus, apie Jūsų būsimus veiksmus kelyje, ketinimus sukti. Posūkių žibintai yra privalomieji žibintai kiekvienoje transporto priemonėje, įjungiami rankenėle, esančia po vairu. Posūkio žibintai yra įvairių tipų – priekiniai, šoniniai, galiniai, montuojami ant veidrodėlio. 


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

VW ID.4 Posūkio žibintas (11B949102)

P-6544, Volkswagen

..

Kaina: 25.00€
Be PVM: 20.66€

VW Polo VI Posūkio žibintas (2G0949102)

P-6995, Volkswagen

..

Kaina: 25.00€
Be PVM: 20.66€

VW Polo VI Posūkio žibintas (2G0949101)

P-6996, Volkswagen

..

Kaina: 25.00€
Be PVM: 20.66€

Kaip pakeisti posūkio lemputes?


Pasikeisti posūkio lemputes galima tiek patiems, tiek kreipiantis į specialistus, dažniausiai lemputes galima pasikeisti bet kuriame servise. Keičiant lemputes patiems, svarbu pasirinkti tinkamas posūkių lemputes savo automobiliui, rekomenduojama atkreipti dėmesį į lemputės charakteristikas. Lemputės gali būti įprastos, LED posūkių lemputės ir kt. 


Keičiant lemputę patiems reiktų išjungti automobilio žibintų apšvietimą, atsidarius kapotą dažniausiai priekinės posūkio lemputės keičiamos nuimant nuo žibintų specialų plastikinį dangtelį, atsargiai išimant senąją lemputę ir ją pakeičiant nauja. Kai kuriems automobilių modeliams prireiks išimti ir visą žibintą iš vietos. Svarbu keičiant lemputę neliesti jos stiklo rankomis, nes tai trumpina lemputės gyvavimo laiką. Kiekvieno automobilio modelio posūkių lemputės gali būti keičiamos skirtingai, tad nesant tikriems kaip teisingai ją pasikeisti rekomenduojama kreiptis į specialistus. 


Kaip išsirinkti automobiliui tinkančius posūkių žibintus?


Posūkių žibintai kiekvienam automobiliui yra skirtingi, todėl kas tinka vienam, dažniausiai netiks kitam, tad posūkių žibintus reiktų rinktis atsakingai. Žinant tikslų automobilio modelį tai padaryti nesunku. El.parduotuvėje autozibintai.lt išsirinkite iš plataus posūkių žibintų pasirinkimo, pasinaudokite paieškos sistema, kur pasirinkę gamintoją, automobilio modelį bei modifikaciją patogiai galėsite rinktis savo automobiliui tinkamus posūkių žibintus. 

Posūkio žibintai greitai ir patogiai internetu – klasikinis posūkio žibintas, LED dienos žibintai su posūkio funkcija bei žibintų dalys.