Priešrūkiniai, rūko žibintai | autozibintai.lt

Priešrūkiniai, rūko žibintai

Priešrūkiniai, rūko žibintai
Kokybiški, žinomų prekės ženklų rūko / priešrūkiniai žibintai kiekvieno automobilio modeliui. Rūko žibintai yra naudojami tik esant blogoms oro sąlygoms (rūkas, intensyvus lietus ar pūga), taip pat jeigu transporto priemonėje nešviečia kairysis žibintas. Rūko žibintų paskirtis yra pagerinti matomumą prastomis oro sąlygomis, padidinti šviesos srautą, kad kuo geriau būtų apšviestas kelkraštis. Rūko žibintai užtikrina saugumą prastomis sąlygomis tiek Jums, tiek kitiems eismo dalyviams. 

Galinis rūko žibintas bei priekiniai rūko žibintai yra naudojami tamsiuoju paros metu, dienos metu jų naudojimas yra beprasmis. Jie yra nukreipti į apačią, skirti kelkraščių apšvietimui ir geresniam matomumui kitų vairuotojų atžvilgiu, todėl šviesiu paros metu jų įjungimas nėra reikšmingas, o normaliomis oro sąlygomis šių žibintų naudojimas yra draudžiamas. 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kaip pakeisti rūko žibintų lemputes?


Rūko žibintų lemputes galima pasikeisti savarankiškai, arba kreiptis į specialistus. Lempučių keitimas priklauso nuo automobilio modelio, bei variklio skyriaus išdėstymo. Vienuose automobilių modeliuose lemputes gali būti patogiau keisti iš apačios, kituose – iš viršaus. 

Prieš keičiant lemputę atjunkite neigiamą akumuliatoriaus gnybtą, patogiai prieikite prie lemputės laikiklio. Norint išimti perdegusią lemputę, pasukite lemputės laikiklį prieš laikrodžio rodyklę ir išimkite ją iš korpuso. Neliečiant naujos lemputės stiklo plikomis rankomis įstatykite ją į vietą. 

Pačios populiariausios rūko žibintų lemputės yra žymimos simboliu H, nurodančiu, kad ši lemputė yra halogeninė. Yra daugybė halogeninių lempučių tipų: H1, H3, H4, H7, H8, H11. Šios lemputės sukuria baltą šviesą. Skaičius nurodytas prie simbolio H, nurodo lemputės galią, pavyzdžiui, H7 – 55 W. Taip pat galima rinktis iš įvairių LED lempučių pasirinkimo.