Valstybinių numerių apšvietimo lemputės | autozibintai.lt

Valstybinių numerių apšvietimo lemputės

Valstybinių numerių apšvietimo lemputės

Valstybinio numerio apšvietimas yra ne ką mažiau svarbus kaip ir kitos transporto priemonės šviesos. Norint užtikrinti visapusišką saugumą kelyje, nepažeisti taisyklių, būtina rūpintis net ir pačiomis mažiausiomis detalėmis savo automobilyje. Numerių apšvietimo lemputės kaip ir kitos lemputės turi tinkamai funkcionuoti ir atlikti savo paskirtį. Įstatymuose numatyta, kad kiekvienos transporto priemonės valstybinis numeris turi būti aiškiai matomas. Geriausia, kad valstybinis numeris būtų matomas bent iš 20 metrų atstumo. 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Vienas populiariausių pasirinkimų – LED numerių apšvietimas. Lyginant su įprastomis standartinėmis halogeninėmis lemputėmis, LED lemputės numerių apšvietimui pasižymi ilgaamžiškumu, suvartoja mažiau energijos, todėl yra ekonomiškesnis sprendimas. Taip pat, kaip papildomas privalumas – LED numerių lemputė atrodo estetiškiau ir moderniau. 


Valstybinio numerio apšvietimas privalo būti tinkamas ir tvarkingas. Lemputės turi automatiškai įsijungti ir išsijungti kartu su artimosiomis šviesomis, taip pat būti kuo neutralesnės spalvos ir neakinti kitų važiuojančių vairuotojų.