Galiniai žibintai | autozibintai.lt

Galiniai žibintai

Galiniai žibintai
Galiniai žibintai, dar kitaip vadinami galinėmis lempomis atlieka ne mažiau svarbesnę funkciją automobilyje nei priekiniai žibintai. Jie užtikrina ne tik saugumą kelyje, bet yra ir kaip įspėjamoji priemonė kitiems eismo dalyviams, nurodantį apie Jūsų galimus veiksmus kelyje. Galiniai žibintai dažnai naudoja ir galingesnes lemputes, kad iš paskos važiuojantys vairuotojai Jus matytų bet kokiu dienos metu ir bet kokiomis oro sąlygomis (pvz. kai matomumas prastas dėl rūko – įjungiamas galinis rūko žibintas). 

Bene visi galiniai žibintai automobiliams yra padengti skaidriu plastiku, o moderniuose automobiliuose naudojama LED technologija. LED galiniai žibintai yra kur kas modernesni, suvartoja mažiau energijos, skleidžia ryškesnę šviesą. Taip pat galiniai LED žibintai yra žymiai ilgaamžiškesni, lyginant juos su konvencinėmis lemputėmis. 

Galiniai žibintai dažnai yra viename korpuse su stabdymo, atgaliniais, galiniais priešrūkiniais ir galiniais posūkių žibintais viename. 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kada reikia keisti galinius žibintus? 

Galinis žibintas neturi savo galiojimo laiko, įprastai nenusidėvi. Dažniausiai galinius žibintus tenka keisti dėl atsiradusių pažeidimų įvykus eismo įvykiui, ar kitais atvejais (pataikius akmenukui, dėl krušos ir kt.), kai galinis žibintas neatlieka savo funkcijos, kelia pavojų saugumui ir kitiems eismo dalyviams. Galinius žibintus būtina keisti jeigu atsirado stiklo, kėbulo, ar laikiklių pažeidimai, patekus vandeniui, dėl sandarumo spragos, prasidėjus korozijai. Pažeidimus dažniausiai galima pamatyti vizualios apžiūros metu.

Kaip išsirinkti galinį žibintą pagal automobilio modelį?

Išsirinkti galinius žibintus autozibintai.lt internetinėje parduotuvėje itin paprasta ir patogu. Žinant tikslų automobilio modelį, tai galite padaryti pasinaudojus paieškos langeliais, kuriuose pasirinksite gamintoją, automobilio modelį bei modifikaciją. O prireikus pagalbos, ar norint pasiteirauti dėl tam tikrų prekių, mūsų konsultantai visuomet pasiruošę Jums padėti ir išrinkti Jūsų